1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: FGS Familia
Denumirea Postului: Reprezentant Ital in Romania
Descrierea Postului: Postul presupune contactul permanent cu persoane juridice si fizice italiene, care activeaza in Romania, precum si cu persoane juridice si fizice romane care lucreaza temporar sau definitiv in Italia. Postul presupune, de asemenea, contacte periodice cu institutiile statului italian din Romania (ambasada, consulate, institute, ONG-uri, etc.) Persoana angajata va lucra intr-un birou modern, in Bucuresti, zona centrala, cu toate facilitatile necesare. Pachetul salarial depaseste in expresie neta, dublul salariului mediu din Romania. Incadrarea se face cu carnet de munca ! Initierea pe post prevede, la inceputul carierei, si un stagiu de 10 zile de instructaj in Italia. Candidatii trebuie sa posede o diploma universitara, sa foloseasca cu usurinta programe Windows, precum si birotica aferenta unui birou modern, sa aibe in mod obligatoriu cunostinte foarte bune de limba italiana (vorbit-scris-citit) precum si de cultura italiana. Candidatii trebuie sa aibe varsta cuprinsa intre 25 si 45 de ani si un aspect fizic placut. Candidatii sunt invitati sa transmita pana in data de 15 februarie 2007, ora 15.00, un curriculum vitae, insotit de o fotografie relevanta, la fax 021.312.38.86 sau e-mail dan@fgs.ro . Candidatii pre-selectionati intr-o lista scurta vor fi contactati telefonic si vor fi invitati la un interviu in data de 20 februarie 2007.
Cuvinte cheie:
Cerintele Postului: Studii superioare, OBLIGATORIU CUNOSTINTE FOARTE BUNE DE LIMBA ITALIANA.
Cerinte de limba: English - very good
Italian - very good
Tipul Contractului: Full-Time
Salariu: From: 5000 to: 6500 (yearly salary in USD)
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: Bachelors
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Moderate
Domeniul Economic: Public Relations
Categorie Job: Nonprofit
Data Publicarii: 2007-01-31
Valabil: 3 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: Dan Cristescu
Adresa: Biserica Doamnei 3
Localitate: 0 Bucuresti
Judet, Tara: Bucuresti, Romania
Telefon: 3123886
Fax: 3139582
URL: -
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!