1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: Resurs Consult
Denumirea Postului: Asistent Manager
Descrierea Postului: CANDIDATUL IDEAL:

“cautam o persoana foarte activa, cunoscatoare de limba engleza, capabila si doritoare sa se formeze odata cu dezvoltarea unei clinici medicale”

• studii medii sau superioare
• NU se solicita obligatoriu experienta in domeniul medical, dar reprezinta un avantaj experienta in domeniul administrativ al unei firme (asistent manager, secretariat, receptie, etc.)
• obligatoriu cunosterea limbii engleze – nivel avansat (nivelul trebuie sa asigure capabilitatea de a studia documente in limba engleza, intocmire si transmitere corespondente, conversatii telefonice)
• comunicare foarta buna si atitudine diplomatica
• capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii, fara o sprijinire permanenta din partea proprietarului clinicii
• rapiditate, rigurozitate, organizare, memorie foarte buna
• persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa
• persoana stabila in alegerea unui loc de munca

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Descrierea postului:

• contactarea si preluarea apelurilor telefonice ale clientilor
• programarea clientilor direct sau telefonic
• intampinarea si consilierea clientilor
• gestionarea documentelor privind clientii
• incasarea platilor
• promovarea si vanzarea telefonica a serviciilor si produselor clinicii
• mentinerea relatiilor cu clienti si furnizori straini, de aparatura medicala
• intocmirea documentelor si corespondentei in limba engleza
• informarea permanenta a proprietarului clinicii asupra stadiului activitatilor
• asigurarea ordinii, curateniei si igienei adecvate in spatiul clinicii (serviciile de curatenie majora sunt asigurate de o firma de curatenie)
• asigurarea cu consumabile necesare activitatii clinicii
• alte activitati de administrare si “gospodarire” a clinicii

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salar fix
- mediu de lucru profesional, foarte stabil
- posibilitati reale de dezvoltare a unei cariere odata cu dezvoltarea clinicii
- servicii gratuite ale clinicii

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza un ASISTENT MANAGER CLINICA MEDICALA. Clinica este recent infiintata in Timisoara, insa cu un portofoliu vechi de clienti.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - ASISTENT MANAGER CLINICA MEDICALA - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!

Cuvinte cheie: asistent manager, clinica medicala, relatii cu publicul, secretariat, receptie
Cerintele Postului:
Cerinte de limba: English - very good
Tipul Contractului: Full-Time
Salariu: -
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: Unspecified
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Unspecified
Domeniul Economic: Public Relations
Categorie Job: Management / Executiv
Data Publicarii: 2008-05-23
Valabil: 3 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: Covasa Ioana
Adresa: Str. Aeroport, Bl. 8, Sc. A, Et. 1, Ap.3
Localitate: 1900 Timisoara
Judet, Tara: Timis, Romania
Telefon: 0727843987
Fax: 0256 286482
URL: http://www.resursconsult.ro
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!