1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: SC Best Generation SRL
Denumirea Postului: Au pair / Mother's help
Descrierea Postului: VREI SA EXPERIMENTEZI O ALTA CULTURA, SA CASTIGI BANI, SA ITI FACI PRIETENI SI SA INVETI O LIMBA STRAINA?
Programul au pair este un program de schimb intercultural. Ca au pair ai sansa de a trai intr-o familie din Anglia. Timpul de studiu este combinat cu practicarea zilnica a conversatiei in limba engleza..

In schimbul ajutorului pe care il dai prin baby-sitting si menaj usor, esti tratat ca un membru al familiei si ti se ofera cazare si masa precum si bani de buzunar.
Pentru a putea fi au pair este nevoie sa indeplinesti urmatoarele conditii:
Varsta 18-27 de ani
Necasatorita, fara copii
Flexibila, prietenoasa, deschisa
Sa doresti sa ajuti in ingrijirea copiilor si menaj usor cam 25-30 ore/ saptamana
Sa stai minim 6 luni si maximum 24
Sa fii sanatos
Sa nu ai cazier

Cuvinte cheie:
Cerintele Postului: SE CERE EXPERIENTA?

Pentru multe slujbe afectiunea fata de copii este singura cerinta. Experienta practica este un avantaj, chiar daca este doar babysitting, pentru ca este usor sa traiesti sib sa copiezi modul de viata al unei familii din strainatate.. Trebuie sa fii flexibila, onesta, matura si responsabila.

Totusi Au pairi cu experienta in ingrijire copii sunt foarte populari. Daca ai in educatie sau ai mai fost au pair, te putem plasa foarte rapid. Unele familii vor plati mai mult pentru un au pair cu experienta, mai ales daca sunt dispuse sa ingrijeasca copii mai mici.

Cerinte de limba: English - good
Tipul Contractului: Full-Time, Part-Time
Salariu: From: 600 to: 900 (yearly salary in USD)
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: High School
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Unspecified
Domeniul Economic: Employment - Recruiting
Categorie Job: Educatie / Invatamant
Data Publicarii: 2009-05-11
Valabil: 3 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: LAURA PAMPU
Adresa: Brasov
Localitate: 500345 Brasov
Judet, Tara: Brasov, Romania
Telefon: 0724252697
Fax: 0724252697
URL: -
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!