1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: JOB Connect
Denumirea Postului: Tehnician service
Descrierea Postului: DESPRE CLIENTUL NOSTRU:

Clientul nostru este o companie cu capital strain, cu o vechime de 25 de ani pe piata producatoare de echipaje specializare in prelucrarea lemnului. Centrele clientului nostru sunt in contnua crestere, cuprinzand mai mult de 100 de tari. De-a lungul timpului, clientul nostru a produs peste 40.000 de fierastraie.
Istoria lui incepe in SUA. In timp, productia s-a orientat spre Polonia.
In prezent , produsele clientului nostru cuprind: fierastraie panglica profesionale, panze, produse industriale, masina de frezat/rindeluit, un nou model revolutionar de fierastrau.

DESPRE NOI:

Suntem o companie de recrutare, activa pe piata din decembrie 2007 si facem posibila intalnirea dintre oamenii meniti sa lucreze impreuna.
Fiecare proiect de recrutare este tratat cu deschidere, seriozitate si operativitate de catre consultantii echipei noastre. Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

RESPONSABILITATI:

Candidatul va fi responsabil pentru administrarea si depozitarea produselor.

- testarea utilajelor aduse in stoc;
- modificarea utilajelor conform cerintelor clientului;
- reparatii in si dupa garantie a utilajelor;
- revizia utilajelor la cerinta clientului.

Cuvinte cheie:
Cerintele Postului: -studii (medii) de electrician sau cursuri de calificare in aceasta zona;
-experienta pe un post de electrician, intretinere/service (cerinta obligatorie);
-experienta intr-o companie de prelucrare a lemnului (constituie avantaj);
-cunostinte de limba engleza la un nivel bun;
-cunostinte medii de operare PC (e-mail, MS Office);
-carnet de conducere categoria B;
-persoana deschisa si disponibila sa invete lucruri noi.

OFERTA:

-salariu fix cu posibilitatea renegocierii dupa perioada de pregatire;
-masina de serviciu( din luna martie);
-laptop;
-telefon de serviciu;
-diurna pentru deplasare;
-decontarea transportului in cazul persoanelor care sunt din afara localitatii;
-training la locul de munca;
-alte beneficii.

Cerinte de limba: English - good
Tipul Contractului: Full-Time
Salariu: -
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: High School
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Light
Domeniul Economic: Industrial
Categorie Job: Reparatii
Data Publicarii: 2010-01-20
Valabil: 3 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: Catalin VACON
Adresa: Crisanei, 14
Localitate: 0 Sibiu
Judet, Tara: Sibiu, Romania
Telefon: 0744.549554
Fax: 0369.814914
URL: http://www.jobconnect.ro
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!