1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: EGV Recruiting
Denumirea Postului: Medici specialisti SUEDIA/NORV
Descrierea Postului: Informatii generale despre Suedia si Norvegia:
Tarile Scandinave sunt renumite pentru sistemul de educatie si cel sanitar, iar protectia sociala joaca un rol foarte important, astfel incat le ofera cetatenilor securitate financiara in caz de boala, dizabilitati si la batranete. Sustinerea familiilor cu copii este exemplara datorita beneficiilor de care se bucura parintii, a alocatiei pentru copii si a dreptului de a beneficia de scoala sau gradinita gratuit sau la preturi foarte reduse.
Conditii de lucru:
 Contract pe durata nedeterminata, inainte de inceperea cursului de limba
 Program: Luni- Vineri, 8 – 17
 Cursuri de adaptare in timpul programului de lucru
 Posibilitatea de a combina munca cu activitati de cercetare, in functie de interesele dumneavoastra
Salarii competitive in functie de experienta profesionala
Cerinte:
 Medic specialist Psihiatrie, Psihiatrie pediatrica
 Medic specialist Pediatrie
 Medic specialist Pneumologie
 Medic specialist Gastroenterologie
 Medic specialist Reumatologie
 Medic specialist Geriatrie
 Medic specialist Endocrinologie + Diabetologie
 Medic specialist Nefrologie
 Medic specialist Ortopedie (experienta in protezare de sold)
 Medic specialist Oftalmologie (experienta in chirurgia cataractei)
 Medic specialist Radiologie
 Medic specialist Obstetrica Ginecologie

Va oferim:
 Un curs intensiv de limba suedeza/norvegiana timp de 4-6 luni la un centru de limbi straine din strainatate, pentru dumneavoastra si familia dumneavoastra (dupa obtinerea unui contract de munca)
 Cursuri continue de suedeza/norvegiana in Suedia/Norvegia (daca este necesar)
 O remuneratie de 700 Euro/luna pe durata cursurilor
 Prima de instalare care sa acopere costul relocarii in Suedia/Norvegia si asistenta la relocare
 Asistenta la gasirea unei locuinte
 Obtinerea dreptului de libera practica in Suedia/Norvegia
 Nu percepem comisioane de la medici

Cuvinte cheie:
Cerintele Postului:
Cerinte de limba: English - good
French - good
German - good
Tipul Contractului: Full-Time
Salariu: -
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: Unspecified
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Unspecified
Domeniul Economic: Health - Medical - Home
Categorie Job: Medical
Data Publicarii: 2010-12-16
Valabil: 3 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: Diana Csiri
Adresa: Str Branului 2/o Oradea
Localitate: 410234 Oradea
Judet, Tara: Bihor, Romania
Telefon: 0259211121
Fax: 0359465190
URL: http://www.mejobs.ro
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!