1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: SC Intelligent Hr Investment SRL
Denumirea Postului: product manager life science
Descrierea Postului: Cerinte : absolvent fac. biologie, farmacie, chimie, biotehnologie, medicina veterinara, experienta in biologie moleculara,

experienta in vanzari, lb. engleza , cunostinte pachet Office, experienta pe o pozitie similara de min. 3 ani, persoana cu

abilitati de negociere, coordonare, permis conducere

Atributii : influenteaza direct in sens pozitiv decizia de recomandare a produselor companiei din partea persoanelor de specialitate din organizatia clientilor

coordoneaza vanzarea produselor din portofoliu si asigura suport informational de specialitate celorlalte persoane implicate in pregatirea si realizarea vanzarilor

asigura un portofoliu de produse complexe performante in raport cu cele similare folosite

asigura modalitatea cea mai profitabila si in acelasi timp legala de inregistrare a circulatiei a produselor complexe

Beneficii : pachet salarial atractiv, masina, telefon, training, suport, bonusuri , program full-time

Persoanele interesate rugam sa trimita cv-ul la adresa de email intelligent_hr@hotmail.com

taxa depunere dosar 15 ron
Cuvinte cheie:
Cerintele Postului:
Cerinte de limba: English - very good
Tipul Contractului: Full-Time
Salariu: -
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: Unspecified
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Unspecified
Domeniul Economic: Health - Medical - Home
Categorie Job: Vanzari
Data Publicarii: 2011-10-06
Valabil: 3 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: Raluca Alexandru
Adresa: Bucuresti
Localitate: 032451 Bucuresti
Judet, Tara: Bucuresti, Romania
Telefon: 0722200144
Fax:
URL: http://www.intelligentjobs.ro
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!