1Job.ro - Locuri de Munca, Joburi

  Persoane  Adaugare / Modificare CV Cautare Job Home
  Firme Inregistrare / Login Preturi

Detalii
Firma: Sintec UK Ltd.
Denumirea Postului: Electrical Engineers
Descrierea Postului: Internationally recognised Electrical and Mechanical engineering company is hiring Electrical Engineers / Electricians with expertise in industrial projects.

Mandatory requirements- experience in industrial installation projects and good knowledge of Russian and English language.

We are not an agency and we do not charge any fees for employment!

Please email your CV or any questions that may arise.
Интернациональная электромонтажная фирма приглашает на работу инженеров-электриков с опытом в сфере подключения и обслуживания промышленного оборудования на проекты в Европе.
Обязательные требования- опыт в промышленном монтаже и хорошие знание русского и английского языка.
Конкурентоспособная оплата, трудовой договор с Английской компанией.

Мы НЕ берем плату за трудоустройство!!!

Вопросы и резюме просьба направлять по e-mail

Cuvinte cheie: Electrical Engineers/ Electricians required for Projects in EUROPE
Cerintele Postului:
Cerinte de limba: English - good
German - good
Russian
Tipul Contractului: Full-Time
Salariu: -
Alte Informatii
Gradul de Studii Preferat: Bachelors
Experienta Minima (ani):
Cerinte de Deplasare: Unspecified
Domeniul Economic: Advertising
Categorie Job: Inginerie
Data Publicarii: 2013-12-20
Valabil: 2 luna(i)
Detalii de Contact
Nume: Viktorija Sarapajeva
Adresa: 1 lyric Square
Localitate: W60NB London
Judet, Tara: Hammersmith, United Kingdom
Telefon: 0447775060300
Fax: 00442071605311
URL: http://sintec.ru/eng/
Completati acest formular
Introduceti o scurta scrisoare de intentie ca sa candidati online pentru acest post.
Aceasta optiune poate fi folosita numai de membrii inregistrati cu CV-ul publicat!
Click aici pentru Adaugare / Modificare CV.
<< Password

* Electrical Engineers , Sintec UK Ltd., London, United Kingdom
* Infirmier, LEASE, Wiltz, Luxembourg
* Maître d’hôtel , LEASE, Wiltz, Luxembourg
* sales manager, Rév and Partners Gas Industrial Traing Ltd., Budapest, Hungary
* educatoare, SC Intelligent Hr Investment SRL, Bucuresti, Romania

Job-uri & Locuri de Munca pe Categorii:

* Agricultura / Mediu (12)
* Alta Categorie (145)
* Arta / Cultura (3)
* Asigurari (19)
* Audit / Contabilitate (81)
* Biologie / Chimie (5)
* Computer / IT (180)
* Constructii (78)
* Educatie / Invatamant (11)
* Finante / Banci (19)
* Imobiliare (20)
* Industrial (40)
* Inginerie (142)
* Internet / E-Commerce (36)
* Jurnalism / Media (2)
* Legal / Juridic (4)
* Management / Executiv (32)
* Marketing / PR (48)
* Medical (104)
* Nonprofit (2)
* Reparatii (18)
* Resurse Umane (18)
* Servicii Clienti (24)
* Servicii Consultanta (17)
* Telecomunicatii (13)
* Transport (24)
* Turism (99)
* Vanzari (196)

Am relansat class.ro, publicatia de lux si lifestyle!